3 najlepsze rowerki elektromagnetyczne do ćwiczeń.

3 najlepsze rowerki elektromagnetyczne do ćwiczeń.

Ćwiczenia odchudzające czy wzmacniające sprawność osiągną zamierzone efekty, gdy wykonywać je będziemy z pomocą odpowiednich sprzętów. Na rynku sprzętów sportowych odnajdziemy wiele rodzajów rowerków elektromagnetycznych, ale nie wszystkie z nich da się zarekomendować i ocenić pozytywnie. Wiele sprzętów pochodzi od nieuczciwych producentów, którzy do wykonania tych narzędzi sportowych używają najtańszych materiałów. Wynikiem takich wyborów są łatwo psujące się rowery oraz maszyny do ćwiczeń na siłowniach. W gąszczu ofert sklepów sportowych postanowiliśmy się uważnie rozejrzeć, by znaleźć dla Was optymalne rozwiązanie rowerków elektromagnetycznych. Z czystym sumieniem polecić Wam możemy trzy nowoczesne modele rowerków, które nie dość, że są wytrzymałe, to jeszcze mogą się pochwalić unikalnym i zapadającym w pamięć dizajnem. Te rowerki dzięki eleganckim obudowom pasować będą do każdego pomieszczenia, nie tylko sportowego. Są niezwykle dyskretne w prezentacji i praktyczne w przechowywaniu.

Rower magnetyczny Marbella Spokey wyróżnia się komfortem użytkowania na najwyższym poziomie. Natężenie treningu możemy zróżnicować, opór ma aż 16 stopni. Do dyspozycji pozostaje 16 programów treningowych. Nawet najbardziej wymagający ćwiczący będą usatysfakcjonowani. Komputerowe monitorki dają możliwość bieżącej kontroli osiąganych parametrów. Trening można prosto dostosować do własnych potrzeb oraz ambicji. Dzięki rolkom transportowym bardzo łatwo rower się przenosi. Materiał wysokiej jakości wytrzyma nawet największą masę ciała. Najlepiej ćwiczy się na nim w domowym zaciszu, ale bywa także wykorzystywany na małych siłowniach. Mistrzowie fitnessu polecają ten sprzęt wszystkim, którzy często ćwiczą mięśnie dwugłowe i czterogłowe ud, a także łydek oraz pośladków. Sprzęt naturalnie posiada gwarancję, 5 lat – rama, 2 lata – wszystkie części zużywalne. Siodełko można regulować w sposób pionowy i poziomy. Użytkownik chcący korzystać z tego sprzętu może ważyć maksymalnie 110 kilogramów. Sam sprzęt waży 23 kilogramy.

Z kolei rower magnetyczny Mataro Spokey jest już bardziej wyrafinowanym sprzętem. Regulacja oporu posiada 32 stopnie. Doliczymy się tutaj także 16 programów treningowych. Cały sprzęt waży 41 kilogramów i jest jednym z najmasywniejszych, jeśli chodzi o rowerki tej firmy. Naturalnie posiada także wszelkie niezbędne atesty. Ciemny, metaliczny kolor dodaje mu elegancji i sprawia, że świetnie komponuje się z czarnymi meblami, np. od sypialni. Wszechstronne działanie sprawia, że na tym rowerku mogą ćwiczyć nawet osoby w zaawansowanej grupie wiekowej.

Rower magnetyczny Bilbao Grey Spokey jest spośród trzech przedstawionych najtańszy. Kosztuje jedynie 600 zł. Można go polecić wszystkim amatorom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ćwiczeniami rowerowymi. Mimo że rower jest dość tani, nie można odmówić mu wytrzymałości. Regulacja skonstruowana jest w formie analogowej, ręcznej i posiada 8 stopni. Całkowita waga to niecałe 20 kilogramów Jest to sprzęt niezwykle łatwy w transporcie samochodowym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *