Recenzja „Jak nie umrzeć przedwcześnie”

Recenzja "Jak nie umrzeć przedwcześnie"

Jesteście ciekawi jak oceniam ją z perspektywy dietetyka? Czy uważam, że jest warta przeczytania? Oto moja recenzja „Jak nie umrzeć przedwcześnie”.

„Jak nie umrzeć przedwcześnie” to książka o tym, jak ogromny wpływ ma żywienie na nasze zdrowie; o tym, jak bardzo nasze zdrowie i choroby zależą od własnych wyborów. To książka napisana przez amerykańskiego lekarza, dr Gregera, na bazie dowodów naukowych, a zredagowana przez pisarza, Gene’a Stone’a.

Napisałam recenzję, w której starałam się ocenić tę pozycję jak najrzetelniej i tak obiektywnie, jak tylko potrafię. Zamieściłam ją na swoim drugim blogu, (www.dianaszumilas.pl) na którym poruszam kwestie żywienia i dietetyki, które niekoniecznie są związane z zagadnieniami diety roślinnej i weganizmu. Wydaje mi się jednak, że moja recenzja i treści, jakie w niej zamieściłam są na tyle ważne i warte szerokiego odbioru, że postanowiłam odnośnik do tej opinii zamieścić też tutaj. Mam nadzieję, że wybaczycie mi to małe przekierowanie. Jeśli tylko zainteresowałam Was tą książką i chcecie poczytać o niej więcej, zapraszam.

 

Moja recenzja „Jak nie umrzeć przedwcześnie”

 

Recenzja "Jak nie umrzeć przedwcześnie"
Recenzja "Jak nie umrzeć przedwcześnie"

Dodaj komentarz