O mnie


Cześć!

Szalenie mi miło, że trafiliście na moją stronę. Mam nadzieję, że dobrze Wam służy, inspiruje i zachęca do pysznego, roślinnego gotowania.

Ja nazywam się Diana i z zawodu jestem dietetykiem klinicznym. Prywatnie jestem weganką, która uwielbia gotować, karmić innych i oczywiście też sama dobrze, smacznie i zdrowo zjeść. Kiedy nie pracuję w swojej poradni, ani nie gotuję, całkiem możliwe jest, że spędzam czas w ulubionej siłowni, w górach, albo po prostu w swoim domu, na kanapie, z książką w jednej ręce i kubkiem herbaty w drugiej.

Vegan Corner zaczęłam prowadzić jeszcze na początku studiów, w 2013 roku. Początkowo blog powstał z chęci dzielenia się odkryciami kulinarnymi podczas tej szalonej podróży, jaką jest nauka wegańskiego gotowania. Oczywiście nie wszystko mi wychodziło, ale nie zrażałam się, zachęcana przez najbliższych, gotowałam dalej. I tak gotuję do dzisiaj.

Oczywiście odbyte studia, a teraz wykonywany zawód mają ogromny wpływ na to jak i co gotuję. Z tego względu najnowsze przepisy, które tutaj zamieszczam zazwyczaj są oparte o produkty nieprzetworzone, jeśli to tylko możliwe bez dodatku czystego tłuszczu i cukru. Oczywiście są wyjątki – dietetyk też człowiek, lubi raz na jakiś czas zjeść coś niezdrowego ;)


Diana

Comments are closed.